Biz Kimiz?

 

Lezzet Kurye, 25 yıllık deneyim ve tecrübenin zeminini oluşturduğu güçlü bir alt yapı ile kurulan ve 8 yıldır yapmış olduğu yatırım ve teknolojik arge ile yeni yüzyıla ve yeni alışveriş anlayışına hızlıca uyum sağlayan bir alışveriş platformudur.


 

Kendi satış ağı üzerinden, Bursa’da ve ülkenin dört bir yanında doğal, katkısız ve öz üretim yapan butik işletme ve kooperatiflerin ürünlerin ,tüm Türkiye ile buluşturmaktadır. Böylece bu nadide lezzetler, tüm ülkede, tek bir satış ağı üzerinden, milyonlarca müşteriye ulaştırılmaktadır.

 

Hem üretici hem de bu lezzetlerin takipçileri, hızlı, kolay, güvenilir ve en önemlisi tek bir nokta üzerinden alışverişlerini yapabilmekte ve güvenilir lojistik hizmeti ile siparişlerini eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim alabilmektedirler.

 

Son 2 yıldır, anlaşmış olduğumuz lojistik firması sayesinde, soğutucu sistemli araçları ile ve ambalaj atığı oluşturmadan, sadece strafor ve buz aküleri ile teslimat sağlayarak, çevreye duyarlı bir çalışma prensibi geliştirdik.

 

Bursa’da da aynı şekilde devam ettiğimiz satış sonrası teslimatlarımıza, yoğun talep üzerine belirli periyodlarla İstanbul, İzmir, Balıkesir, Manisa ve Yalova illerinden gelen siparişlerin teslimatları da eklendi.

 
 
Bize Ulaşın
Adres: Yeni Karaman Mah. Kerem Sok. No:5 Osmangazi / BURSA
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR