VEG&BONES - Kemik Sulu Tarhana Çorbası 190 Gr. (Bebek ve Çocuk Ek Gıda)
VEG&BONES - Kemik Sulu Tarhana Çorbası 190 Gr. (Bebek ve Çocuk Ek Gıda)

VEG&BONES - Kemik Sulu Tarhana Çorbası 190 Gr. (Bebek ve Çocuk Ek Gıda)

Marka : VEG&BONES
Fiyat : ₺46,00(KDV Dahil)

 

VEG&BONES KEMİK SULU TARHANA ÇORBASI

BEBEK VE KÜÇÜK ÇOCUKLAR İÇİN

190gr Cam Kavanoz

Anne sütünden sonra, kıymetli evlatlarımıza yönelik hem sağlıklı hem pratik hem de lezzetli ek gıdalar bulabilmek zaman zaman zor olabilmektedir. 

Türkiye'de bir ilk! Veg&Bones ailesi olarak, ebeveynlerimizin bu kritik ihtiyaçlarına çözüm getirmek ve çocuklarımızın damaklarına bambaşka bir lezzet sunmak amacıyla, tam da annelerimizin evde yaptığı kıvamda, sağlıklı ve pratik Veg&Bones Bebek Çocuk Çorbaları seçeneklerini oluşturduk.

Besin değeri oldukça yüksek olan tarhanayı, ilikli kemik suyu ile pişirdik ve Veg&Bones Tarhana Çorbası'nı beğeninize sunduk.

Türkiye'de bir ilk! Çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz Veg&Bones Tarhana Çorbası, cam kavanozu ambalajıyla hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve renklendirici içermemektedir. Ebeveynlerimize huzur; en kıymetlilerimiz olan çocuklarımıza afiyet olsun. 

Ürünümüz, doğal malzemeler ile +6 ay ve üzeri bebeklerimiz ve küçük çocuklarımız için uygun kıvamda hazırlanmıştır ve hijyenik koşullarda üretilen ürünümüz, sterilize edilerek cam kavanozlarda ambalajlanmıştır. Koruyucu ve katkı maddesi içermez

 

İçindekiler:

İlikli dana kemik suyu, tarhana.

 

Saklama Koşulları:

Doğal ve katkısız olarak üretilmiştir. El değmeden sterilize edildiğinden tazeliğini tavsiye edilen tüketim tarihine kadar muhafaza eder. Güneş ışığı görmeyen bir yerde saklayabilirsiniz. Kavanoz açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız ve 48 saat içinde tüketiniz.

 

Besin Değerleri:

100 ml içinde:

•  Enerji  160kj/38kcal  

•  Yağ 0.6 g

•  Doymuş Yağ 0.5 g

•  Karbonhidrat  5.8 g

•  Protein 2.4 g

•  Şeker 0 g

•  Lif 3.3 g

•  Tuz 0.4 g

*Tuz, ürün içeriğinde doğal olarak bulunan sodyum kaynaklıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR