VEG&BONES - Kemik Sulu Brokoli Çorbası 190 Gr. (Bebek ve Çocuk Ek Gıda)
VEG&BONES - Kemik Sulu Brokoli Çorbası 190 Gr. (Bebek ve Çocuk Ek Gıda)

VEG&BONES - Kemik Sulu Brokoli Çorbası 190 Gr. (Bebek ve Çocuk Ek Gıda)

Marka : VEG&BONES
Fiyat : ₺46,00(KDV Dahil)

 

VEG&BONES KEMİK SULU BROKOLİ ÇORBASI

BEBEK VE KÜÇÜK ÇOCUKLAR İÇİN

190gr Cam Kavanoz

 

Anne sütünden sonra, kıymetli evlatlarımıza yönelik hem sağlıklı hem pratik hem de lezzetli ek gıdalar bulabilmek zaman zaman zor olabilmektedir.  

 

Türkiye'de bir ilk! Veg&Bones ailesi olarak, ebeveynlerimizin bu kritik ihtiyaçlarına çözüm getirmek ve çocuklarımızın damaklarına bambaşka bir lezzet sunmak amacıyla, tam da annelerimizin evde yaptığı kıvamda, sağlıklı ve pratik Veg&Bones Bebek Çocuk Çorbaları seçeneklerini oluşturduk.

 

Bol miktarda C ve K vitaminleri içeren brokolinin, vücudun pH dengesini bulmasında yardımcı olduğu, ayrıca, lifli yapısı sayesinde hem sindirimi kolaylaştırdığı hem de şişkinlik hissi yaratmadığı belirtilmektedir. Kalsiyum, magnezyum, çinko gibi yararlı maddelere sahip olduğundan çocuklarımızın gelişimi için çok önemli olduğu, kemik, diş ve cilt sağlığını arttırdığı ifade edilmektedir. 

Biz de bundan dolayı eşsiz faydaları olan brokoliye, yine besin değerleri yüksek havuç ve patates de ekleyerek ilikli kemik suyu ile pişirdik ve Veg&andBones Brokoli Çorbası'nı beğeninize sunduk.

 

Türkiye'de bir ilk! Çocuklarınıza güvenle yedirebileceğiniz Veg&Bones Brokoli Çorbası, cam kavanozu ambalajıyla hiçbir katkı maddesi, koruyucu ve gluten içermemektedir. Ebeveynlerimize huzur; en kıymetlilerimiz olan çocuklarımıza afiyet olsun.

 

İçindekiler:

İlikli Dana Kemik Suyu, brokoli, patates, havuç.

 

Saklama Koşulları:

Doğal ve katkısız olarak üretilmiştir. El değmeden sterilize edildiğinden tazeliğini tavsiye edilen tüketim tarihine kadar muhafaza eder. Güneş ışığı görmeyen bir yerde saklayabilirsiniz. Kavanoz açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız ve 48 saat içinde tüketiniz.

 

Besin Değerleri:

100 ml içinde:

 

 

•  Enerji  139 kj/33 kcal

•  Yağ 1.2 g  

•  Doymuş Yağ 1.0 g

•  Karbonhidrat 3.8 g  

•  Protein 1.4 g  

•  Şeker 0 g

•  Lif 1.8 g

•  Tuz 0.1 g

 

*Tuz, ürün içeriğinde doğal olarak bulunan sodyum kaynaklıdır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR