Hayfene Ateş Baharatı 100 Gr.
Hayfene Ateş Baharatı 100 Gr.
Hayfene Ateş Baharatı 100 Gr.

Hayfene Ateş Baharatı 100 Gr.

Marka : Hayfene
Fiyat : ₺104,00(KDV Dahil)

Hayfene Ateş Baharat Karışımı İçinde Neler Var?

Hayfene Ateş Baharat Karışımı içindekiler: tatlı pul biber, özel pul biber, sumak, sarımsak, kekik, maya ekstraktı, isot, tuz olarak sıralanıyor.

Hayfene Ateş Baharat Karışımı Nerelerde Kullanılır?

Mangal, kebap veya barbekü yaparken kırmızı eti, tavuk etini veya evde yaptığınız köfteyi lezzetlendirmek, güvecin lezzetini arttırmak için, sebze yemekleri ve sotelerde kullanılır.

Hayfene Ateş Baharat Karışımı Nasıl Kullanılır?

Mangal ve ızgara sevenlerin iştahını açacak Ateş Baharat Karışımı et lezzetini en üst seviyeye taşıyacaktır. İçerisindeki sarımsak, kekik ve diğer baharatların birleşimi ile hazırladığınız yemekler beğeni kazanacak.

Lahmacun, etli dolma gibi yemeklerde de Ateş Baharat Karışımı’nı tercih edebilirsiniz. Bulgur pilavına da oldukça yakışan Ateş Baharat Karışımı bütün yemeklerinizin aranılan baharatı olacak! Kırmızı et dışında beyaz et içeren yemekler için de kullanıma uygundur.

Sadece et ve tavuk yemeklerinde değil çorbalarda da kullanıldığında lezzet farkını hissedeceksiniz. Et ve beyaz et dışında sebze yemekleri ve sotelerde de kullanılabilir. Ateş Baharat Karışımı içeriğindeki; sumak ve maya ekstraktı ile sebzelerin tadını üst seviyelere taşıyacak. Et, tavuk ya da sebze sote fark etmeksizin tek tercihiniz Ateş Baharat Karışımı olacak.

Ürünü güveç yaparken de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Güveç yaparken kullandığınız malzemelerin içine ekleyeceğiniz Ateş Baharat Karışımı yemeklerinize yeni bir tat verecek.

Kullanılması Önerilen Favori Yemekler:

        Mangal,

        Kebap,

        Barbekü,

        Köfte,

        Güveç,

        Tavuk yemekleri,

        Sebze yemekleri,

        Soteler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR