Dana Sucuk 1 Kangal (500 - 550 Gr.)
Dana Sucuk 1 Kangal (500 - 550 Gr.)

Dana Sucuk 1 Kangal 500 Gr. - Tartılarak Satılır

Marka : Feyz Süt

Geleneksel Kasap Sucuk


Türk kültüründe çok köklü bir yapıya sahip olan sucuk, kasabımız tarafından doğal yöntemlerle özel bir şekilde hazırlanır. Bilhassa sonbahar mevsiminin başlaması ile birlikte kasap sucuk ürünleri, neredeyse her eve giren et ürünleri arasında yer almaktadır. Tuz, sarımsak, acı ve baharat gibi lezzetlerin et ile buluşmasını sağlayan sucuk; ızgarada, tavada, omletlerde, mangalda veya bir tost içerisinde apayrı bir lezzet oluşturmaktadır.
 

Yetişkinler tarafından favori et ürünleri arasında görülen kasap sucuk, özellikle çocuklar açısından da hem sağlıklı hem doyurucu hem de keyifli bir tercih olmaktadır. Bilhassa sucuklu yumurta, sabah kahvaltılarında ülkemizin vazgeçilmez lezzetlerinden biri olduğu için bu açıdan da kasap sucuk seçilmesi daha doğru bir sonuç oluşturmaktadır.
 

Sucuk içeriğinde de özellikle yağ oranının doğru ayarlanması, sarımsak ve baharatın tam kıvamında katılması sayesinde eşsiz bir lezzet elde edilebilir. Bu sayede tavada çıkardığı ses, ortaya çıkardığı görüntü ve koku ile iştaha daha büyük bir katkı sunmaktadır. Bu nedenle sağlıklı ve keyifli tüketimler için özellikle çocuklu aileler tarafından kasap sucuğu ürünümüz tercih edilebilir.

Alkol içerir Hayır
Bir yaş altı çocuklar için uygundur Evet
Domuz ürünü içerir Hayır
Doymus Yağ (g) 1 gr
Enerji (kcal) 440 kcal
Gıda işletmecisinin adı veya ticari ünvanı ve adresi FEYZ ÇİFTLİĞİ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İlave şeker ve tatlandırıcı içerir Hayır
Koruyucu atmosferde ambalajlanmıştır Evet
Menşe Türkiye
Muhafaza Şartları +4
Protein (g) 1 gr
Şarküteri Türü Sucuk
Şekerler (g) %RA %0
Şekerler (g) 0 gr
Tuz (g) 1 gr
Yüksek miktarda kafein içerir. Çocuklar, hamile ya da emziren kadınlar için tavsiye edilmez Hayır
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR